mobile tr search tr

Partnerzy:

Transport medyczny

Transport medyczny jest silnie rozwiniętym obszarem działalności naszej firmy. Fakt, że firma działa od 2006 roku, powracający klienci oraz ich rekomendacje są dla nasz najlepszym dowodem, że  świadczone przez nas usługi spełniają oczekiwania osób z nich korzystających.  

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą medyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i profesjonalny transport osób chorych i poszkodowanych.

Nasze usługi transportu medycznego obejmują przede wszystkim transport pacjentów z chorobami przewlekłymi, niepełnosprawnych oraz poszkodowanych w wypadkach. Zawsze kładziemy nacisk na zapewnienie maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa transportowanych osób.

W ramach naszej usługi transportu medycznego oferujemy między innymi:
  • Transport pacjentów karetką specjalistyczną
  • Transport pacjentów z pomocą specjalistycznego sprzętu medycznego
  • Transport pacjentów z chorobami zakaźnymi (np. COVID-19)
  • Transport pacjentów leżących i siedzących
Zapewniamy pełną dyskrecję oraz elastyczność w doborze terminów oraz tras transportu. Nasza usługa transportu medycznego jest dostępna dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.

Obsługujemy klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Transport odbywa się w pełni wyposażonymi karetkami, zgodnie z ustawą o PRM, posiadają również klimatyzację utrzymującą właściwą temperaturę podczas długich przewozów, a także wyposażone są w odtwarzacze DVD z wbudowanymi 15” ekranami LCD.

Nasze pojazdy posiadają normy bezpieczeństwa PN-EN 1789, wyposażone są w sprzęt zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań jakie muszą spełniać specjalistyczne środki transportu. W trakcie transportu, pojazdy są ciągle monitorowane poprzez wbudowane moduły GPS.


Posiadamy pozwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na używanie sygnalizacji świetlno- dźwiękowej w ruchu drogowym przez Nasze Ambulansy

Jesteśmy placówką leczniczą nr 000000188482Przed realizacją transportu zbieramy informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta i dostosowujemy wyposażenie ambulansu do jego potrzeb. Personel zwraca szczególną uwagę na warunki podróży i dokłada wszelkich starań, aby przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze.
Wyzwaniem dla załogi ambulansu jest zorganizowanie transportu w sposób bardzo ostrożny biorąc pod uwagę wszystkie możliwe komplikacje pacjenta. Nie ma takiego miejsca w Polsce, Europie lub na innym kontynencie, gdzie nie bylibyśmy w stanie przetransportować pacjenta, czy to do jego kraju w celu dalszego leczenia lub po prostu przywieźć go z powrotem do domu!

Gwarantujemy Państwu, że transport chorych będzie przebiegać w komfortowych warunkach. Dbamy o odpowiednie wyposażenie, a także opiekę specjalistów na czas przewozu.
 

Oferujemy również zabezpieczenie medyczne imprez i koncertów

tel: +48 667 177 777

Galeria zdjęć