mobile tr search tr

Partnerzy:

Zabezpieczenie medyczne imprez

              Centrum Szkoleń Ratowniczych to firma medyczna, która oferuje szeroki zakres usług związanych z ratownictwem i medycyną. Oprócz szkoleń z zakresu ratownictwa i transportu medycznego, oferujemy również usługi zabezpieczenia medycznego imprez.

W ramach naszych usług zabezpieczenia medycznego imprez, oferujemy kompleksowe wsparcie medyczne podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak koncerty, festyny, imprezy sportowe, targi, konferencje, imprezy firmowe czy eventy.

Nasze zabezpieczenie medyczne imprez obejmuje między innymi:
  • Obecność wykwalifikowanej kadry medycznej podczas imprezy
  • Wyposażenie w specjalistyczny sprzęt medyczny
  • Gotowość do udzielenia pierwszej pomocy w przypadku potrzeby
  • Wykonywanie podstawowy badań medycznych
  • Transport medyczny poszkodowanych
Nasi pracownicy to doświadczeni lekarze, ratownicy medyczni i pielęgniarki, którzy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie w udzielaniu pomocy medycznej w warunkach terenowych.

Zapewniamy elastyczność i dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb klientów. Dbamy o najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo uczestników imprez, a nasze zabezpieczenie medyczne imprez jest zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami medycznymi.

Nasze pojazdy posiadają normy bezpieczeństwa PN-EN 1789, wyposażone są w sprzęt zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań jakie muszą spełniać specjalistyczne środki transportu.

Dodatkowo oferujemy także samochód terenowy z wyposażeniem ambulansu typ P, a także quady, skuter śnieżny, skutery wodne oraz motorówki jako dodatkowy sprzęt, który wykorzystujemy do pracy w miejscach gdzie Ambulans nie dojedzie.

Posiadamy namioty pneumatyczne i stelażowe które wykorzystujemy do ustawiania stacjonarnych punktów medycznych

 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel. 667 177 777


 
Rozporządzenie Ministra Zdrowia
z dnia 6 lutego 2012 r.
w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej
do pobrania w załączniku

 

Galeria zdjęć

Pliki do pobrania