mobile tr search tr

Partnerzy:

O nas

 Szanowni Państwo,

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę firmy Centrum Szkoleń Ratowniczych w zakresie szeroko pojętych usług z dziedziny ratownictwa medycznego.

Centrum Szkoleń Ratowniczych od wielu lat stara się dążyć do osiągnięcia pozycji lidera rynku, przykładając wielką uwagę do jak najwyższej jakości świadczonych usług, która w dobie postępującej komercjalizacji często odchodzi na dalszy plan.
Dynamicznie zmieniający się rynek świadczeń zdrowotnych oraz rosnące wymagania stawiane podmiotom gospodarczym, zarówno placówkom opieki zdrowotnej, szpitalom a także organizatorom imprez masowych  sprawiają, że niezbędne staje się wielowymiarowe podejście do kwestii zapewnienia  bezpieczeństwa  pacjentom czy też uczestnikom imprez .
Sukces w tej dziedzinie wymaga doskonałego poznania zarówno specyfiki branży, najnowszych wytycznych postępowań jak i uwarunkowań prawnych polskiego systemu ochrony zdrowia. Niebagatelny nacisk kładziemy na ludzi z którymi współpracujemy albowiem nawet najbardziej nowoczesny sprzęt nie zastąpi pełnych pasji, doskonale wyszkolonych ratowników.
Sami kształcimy ratowników medycznych dlatego też mamy pewność, że nasz personel tworzą najlepsi w swojej dziedzinie.

Proponujemy Państwu pomoc oraz wsparcie na każdym z etapów naszej współpracy. Oferujemy także szeroką gamę specjalistycznych szkoleń i warsztatów od szkoleń z zakresu pierwszej pomocy po warsztaty dla personelu medycznego z zakresu medycyny ratunkowej. Skorzystanie z naszych usług pozwoli Państwu na racjonalne zaplanowanie działań na rynku oraz osiągnięcie założonych. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Szkoleń Ratowniczych oraz do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania wyczerpujących informacji.